• پسته رژیم غذایی سالمی برای قلب است که نمودار احتمال بیماری های قلبیdsc06407 عروقی را در انسان کاهش می دهد. پسته غنی از آنتی اکسیدان لوتین است

  پسته یکی از اعضای مهم و ثابت آجیل ایرانی است که میزان پتاسیم آن با این جثه کوچک برابر با پتاسیم پرتقال است و به علت داشتن مواد مغذی از اهمیت بسیاری برخوردار است. استان کرمان و خراسان مراکز اصلی تولید پسته در ایران بشمار می آیند. چهار نوع پسته در ایران تولید می شود : فندقی، کله قوچی، اکبری و احمد آقایی

  شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران با داشتن ۱۲۵ هکتار باغ پسته بارور در مزارع مختاران، گیو و موسویه یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پسته در استان خراسان جنوبی بشمار می آید.

1 دیدگاه

 1. با عرض سلام و احترام
  گروه فنی مهندسی نیرفن با بیش از ۵۴سال سابقه درخشان در ضمینه تعمیرات الکترو پمپهای چاه عمیق کشاورزی از قبیل شناور؛الکتروموتور های عمودی و افقی و تعمیرات پمپ های wkl و تعمیرات کفکش و لجنکش و تولید اکتروموتور های فشارضعیف و ترانس های قدرت و طراحی ژنراتور های آبی توانسته از پیشگامان صنعت الکتروموتور در استان خراسان بزرگ باشد .
  این گروه فنی مهندسی علاقه مند است تا با جلب رضایت مشتری و انجام خدامات به وقت و افزایش راندمان کاری را برای شرکت محترم کشت و صنعت پیوند خاوران به ارمغان آورد .
  (کارشناس ارشد برق قدرت محمدزاده از گروه فنی مهندسی نیروفن ).

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *