آگهی استخدام
25 دسامبر

آگهی استخدام

جذب و استخدام

شرکت گسترش کشاورزی پیوند فردوس پارس (بنياد مستضعفان انقلاب اسلامي)

گروه کشاورزی و دامپروری پارس شامل 25 شركت و در قالب 150 واحد توليدي كشاورزي و دامپروري با گستره ای مناسب در اقصي نقاط كشور و با حدود چهار هزار نفر پرسنل تمام وقت، فصلی و پیمانکاری فعاليت دارد. شرکت هلدینگ به نام شرکت کشاورزی و دامپروری فردوس پارس و متعلق به بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی می باشد. تعداد اقلام محصولات اصلي و عمده توليدي این گروه بالغ بر 40 نوع ميباشد.اين محصولات شامل شير، گوساله، انواع ماهي، انواع علوفه، انواع غلات، انواع ميوه هاي دانه دار و هسته دار، انواع صيفي و سبزيجات، خوارك دام، انواع نهال و نشاء، انواع گیاهان دارویی و ساير محصولات، خدمات و فرآورده هاي كشاورزي و دامپروري مي باشد.

با عنایت به پروژه های توسعه ای و افزایش ظرفیت های تولید؛ تامین نیروی انسانی مورد نیاز واحدهای مختلف در اقصی نقاط کشور با ارزیابی توانمندی، شایستگی طی فرایند مصوب و از طریق کمیته جذب منابع انسانی گروه انجام می گیرد.

نحوه و شرایط عمومی ثبت‌نام:

ثبت‌نام از تاریخ 1395/10/1 شروع می شود و به مدت 20 روز به طول می انجامد و صرفاً بصورت الکترونیکی از طریق مراجعه به سایت اینترنتی agriholding.irوتکمیل فرم درخواست همکاری می باشد ونیازی به مراجعه حضوری و تماس تلفنی با گروه نمی‌باشد.

تعیین وضعیت خدمت سربازی (کارت پایان خدمت یا معافیت) برای آقایان الزامی می باشد.

متقاضیان می‌بایست، تا تاریخ پایان ثبت نام در مقطع تحصیلی، رشته تحصیلی و یا گرایش تحصیلی مشخص شده در جدول شرایط احراز مشاغل آزمون فارغ التحصیل و یا گواهینامه فراغت از تحصیل را دریافت نموده باشند.

فقط بومی بودن متقاضی مزیتی برای قبولی در شهر مورد نظر نمی باشد.

ثبت نام متقاضیان به معنای استخدام نمی باشد.

متقاضیان براساس معدل، دانشگاه و سابقه کار اولویت بندی و جهت گذراندن فرایند جذب انتخاب می شوند.

آزمون های جذب شامل آزمون تخصصی، رفتاری، تست های شخصیت و انجام گزینش می باشد.

اسامی قبول شدگان پس از اتمام کلیه فرایند استخدامی در سایت منتشر می شود و نیازی به تماس تلفنی نمی باشد

متقاضیان می توانند جهت اطلاع از شرایط و نحوه ثبت نام به سایت اینترنتی WWW.Agriholding.ir  مراجعه نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *