برگزاری مراسم جشن دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران
۲۲ بهمن

برگزاری مراسم جشن دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران

به گزارش روابط عمومی شرکت، همزمان با دهه فجر و سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران جشن با شکوهی با حضور حجت الاسلام و المسلمین شیخ آبادی، سرهنگ مزگی نژاد مسئول عقیدتی سیاسی سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی، مدیران و پرسنل شرکت برگزار گردید.

در ابتدای این مراسم آقای مهندس شیرازی مدیرعامل شرکت ضمن خیر مقدم به حاضرین در جلسه با گرامیداشت ایام الله دهه مبارک فجر، انقلاب اسلامی را حاصل مجاهدت ملت ایران، خون شهیدان و با رهبری حضرت امام خمینی (ره) دانستند و گزارشی از عملکرد شرکت ارائه نمودند.

سپس حجت الاسلام شیخ آبادی با مرور دستاوردهای انقلاب اسلامی و مقایسه آن با قبل از انقلاب گفتند یکی از عوامل پیروزی مردم ایران اتحاد، یکپارچگی و پرهیز از هرگونه دو دستگی بوده است.

ایشان حکومت اسلامی و نظام ولایت فقیه را مبتنی بر مردم سالاری دینی عنوان کرد و گفت: «انقلاب اسلامی، کوششی برای تحقق هدف مقدس تشکیل حکومت امام زمان (عج) است.

 در ادامه سرهنگ مزگی نژاد ضمن تبریک ایام الله دهه مبارک فجر بیان داشتند دفاع از محرومان و مستضعفان و ایستادگی و مبارزه با ظالمان یکی از اهداف بزرگ امام راحل بود.

در پایان این مراسم ضمن تجلیل از بازنشستگان شرکت، هدایایی به فرزندان پرسنل که به سن تکلیف رسیده اند، نفرات برتر مسابقه کتابخوانی مکتب سلیمانی و مسابقه نقاشی اهدا گردید.

WhatsApp Image 2021-02-13 at 14.28.18

WhatsApp Image 2021-02-13 at 14.28.17

WhatsApp Image 2021-02-13 at 14.28.12 (1)

 

WhatsApp Image 2021-02-13 at 14.28.12

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *