تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران با حضور جناب آقای مهندس رجایی و مدیر محترم حراست
21 ژانویه

تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران با حضور جناب آقای مهندس رجایی و مدیر محترم حراست

به گزارش روابط عمومی شرکت در تاریخ ۹۹/۱۱/۰۱ جلسه تودیع و معارفه مدیرعامل جدید شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران با حضور جناب آقای مهندس رجایی مدیرعامل هلدینگ کشاورزی و دامپروری بنیاد و مدیر محترم حراست و مدیران شرکت برگزار گردید.

در این جلسه که با قرائت قرآن مجید آغاز گردید مهندس رجایی استراتژی ها و راهبردهای گروه بنیاد در حوزه کشاورزی و دامپروری و توسعه فعالیت های کشاورزی را بر پایه امنیت غذایی کشور، توسعه اشتغال پایدار در مناطق محروم، توانمند سازی مردم در مناطق حضور بنیاد و ارائه الگوی مناسب توسعه کشاورزی و دامپروری تبیین نمودند. در این جلسه بر توسعه باغات مدرن میوه های خشک و ایجاد گلخانه های مدرن با هدف افزایش بهره وری تولید، استفاده بهینه از منابع و توسعه اشتغال پایدار و ارائه الگوی مناسب بهره برداری از منابع آب و خاک در استان خراسان جنوبی تأکید و ابراز داشتند بنیاد از پروژهای توانمند سازی مردم در این استان حمایت می نماید.

آقای مهندس رجایی در این جلسه، تلاش در سنگر تولید و توسعه در حوزه امنیت غذایی کشور را به عنوان عبادت حضرت حق و حمایت و کمک به معیشت پرسنل فداکار و تلاشگر را مورد تأکید قرار دادند.

در پایان مراسم ضمن قدردانی از تلاش ها و زحمات جناب مهندس سرحدی، برای موفقیت آقای مهندس شیرازی در مسئولیت مدیرعاملی شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران دعای خیر و از همراهی و تشریک مساعی مدیران و کلیه پرسنل زحمتکش شرکت در تحقق اهداف شرکت تشکر نمودند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *