آغاز برداشت محصول پسته و بهره برداری از مجهزترین ترمینال تمام مکانیزه فرآوری پسته در استان خراسان جنوبی
21 سپتامبر

آغاز برداشت محصول پسته و بهره برداری از مجهزترین ترمینال تمام مکانیزه فرآوری پسته در استان خراسان جنوبی

با سرمایه گذاری های صورت گرفته از سوی بنیاد مستضعفان در استان خراسان جنوبی و احداث باغات مدرن پسته در منطقه، پس از آغاز باردهی باغات، احداث ترمینال مجهز و بروز جزء ضروریات چرخه تولید و باغداری شرکت بوده که این مهم با پیگیری های جدی به عمل آمده و به لطف خداوند وارد فاز اجرایی گردید.

با افزایش حجم تولید پسته و نیاز به فرآوری حجم زیاد پسته تر در مدت زمان محدود، مجهزترین ترمینال مکانیزه فرآوری محصول پسته استان خراسان جنوبی با حضور مدیران عالی رتبه استانی در منطقه محروم روستای مختاران شهرستان سربیشه آغاز به کار نمود.

شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران با توجه به دارا بودن باغات وسیع پسته در استان خراسان جنوبی با عنوان یکی از بزرگترین باغداران پسته منطقه شرق کشور با بهره برداری از ترمینال فرآوری پسته توانست گام بزرگی جهت رفع نیاز شرکت و سایر باغداران منطقه جهت فرآوری مطلوب و با کیفیت این محصول برداشته و نقش مهمی در بازارهای داخلی و خارجی داشته باشد.

پسته مهمترین محصول صادراتی بخش کشاورزی ایران است.این محصول بدلیل ارز آوری، ایجاد اشتغال، ایجاد ارزش افزوده و سایر جنبه های اقتصادی بسیار با اهمیت است.

شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران با ارائه خدمات و دانش به کشاورزان و روستائیان در راستای ارتقاء سطح تکنولوژی، دانش و مدیریت و ایجاد اشتغال پایدار و مولد سعی در حفظ امنیت مناطق محروم و مرزی، کمک به معیشت خانوار و توسعه جوامع روستایی و محلی دارد.

۲۰۲۰۰۹۱۷_۱۱۰۷۰۵

۲۰۲۰۰۹۱۷_۱۰۲۶۴۸

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *