برگزاری جلسه تودیع و معارفه مدیرمالی شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران با حضور مدیران ارشد هلدینگ کشاورزی و دامپروری فردوس پارس
25 ژوئن

برگزاری جلسه تودیع و معارفه مدیرمالی شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران با حضور مدیران ارشد هلدینگ کشاورزی و دامپروری فردوس پارس

مراسم تودیع و معارفه مدیرمالی شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران با حضور مدیران ارشد هلدینگ کشاورزی و دامپروری فردوس پارس جناب آقای صفوی مدیر محترم مالی و امور مجامع  و جناب آقای مهندس کشفی مدیر محترم حراست هلدینگ، مدیران و جمعی از پرسنل شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران در دفتر مرکزی شرکت برگزار گردید.

در این جلسه جناب آقای صفوی  توصیه هایی نسبت به هر چه بهتر شدن امور مالی شرکت ها بیان کردند. همچنین ابراز خرسندی و رضایت خود را از عملکرد آقای اسفهرودی و تلاش های ایشان در مدت ۳۰ ساله خدمت بیان کردند و از خدمات ایشان تشکر و قدرانی کردند و برای سرکار خانم علیشاهی مدیر مالی جدید شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران آرزوی موفقیت نمودند.

در ادامه آقای مهندس سرحدی مدیرعامل شرکت از زحمات و تلاش های صادقانه آقای اسفهرودی در این شرکت تشکر و قدردانی کردند. همچنین ضمن خیر مقدم به سرکار خانم علیشاهی به عنوان مدیر مالی جدید شرکت ابراز امیداواری کردند با حضور ایشان همچون سابق یک تیم هم افزا جهت پیشبرد اهداف و تعالی شرکت داشته باشیم.

۲۰۲۰۰۶۲۴_۱۰۱۰۱۳

۲۰۲۰۰۶۲۴_۰۹۴۳۵۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *