بازدید معاونین وزیر جهاد کشاورزی با حضور استاندار خراسان جنوبی از شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران
22 جولای

بازدید معاونین وزیر جهاد کشاورزی با حضور استاندار خراسان جنوبی از شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران

به گزارش روابط عمومی شرکت، معاون محترم آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی و معاون محترم وزیر و رئیس سازمان امور اراضی کشور با حضور استاندار محترم خراسان جنوبی و جمعی از مسئولین و مدیران استانی از طرح های توسعه ای ایجاد شده توسط این شرکت بازدید نمودند.

آقای مهندس اکبری معاون محترم آب و خاک وزارت جهاد کشاورزی، خراسان جنوبی را یکی از استان‌های پیشرو در اجرای سیستم‌های نوین آبیاری دانست و یادآور شد: متوسط اجرای آبیاری تحت فشار در این استان در برنامه پنجم توسعه حدود ۶۰۰ هکتار بوده که سال گذشته به هفت هزار هکتار افزایش یافت.

وی افزود: شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران از بزرگترین بهره برداران سیستم های آبیاری نوین در استان بوده و در این مسیر تلاش های موثری به منظور حفظ و بهره وری از منابع آب انجام داده است.

همچنین استاندار محترم از شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران با توجه به اجرای طرحها توسعه ای ایجاد شده در جهت حفظ و استفاده بهینه از منابع آبی استان تقدیر و تشکر کردند.

لازم به ذکر است شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران در راستای تحقق اهداف بنیاد مستضعفان با توجه به اجرای برنامه های تغییر الگوی کشت و توسعه باغات پسته و نیز استقرار سیستم های روز و مدرن در سطح باغات به جهت بهره برداری صحیح از منابع آبی و خاکی اقدامات گسترده ای انجام داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *