بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از باغهای جدید الحداث شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران
10 می

بازدید رئیس و اعضاء کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی از باغهای جدید الحداث شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران

پیرو حضور اعضاء کمیسیون آب،کشاورزی و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی و معاونین وزارت جهاد کشاورزی در استان خراسان جنوبی به جهت بررسی مشکلات بخش کشاورزی منطقه

رئیس کمیسیون کشاورزی و مجمع نمایندگان استان با حضور معاونت پارلمانی و معاونت آب و خاک وزارت جهاد از باغات احداث شده در منطقه گیو و مختاران بازدید نمودند.

در ابتدا مهندس سرحدی مدیرعامل شرکت پیوند خاوران نیز ضمن خوش آمدگویی گزارشی از اقدامات صورت گرفته توسط شرکت در واحدهای مختلف تحت پوشش را ارائه و به اهداف و برنامه های آتی در خصوص توسعه بخش کشاورزی از سوی بنیاد مستضعفان در سطح استان اشاره نمودند.

در این بازدید جناب دکتر اکبری رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از تلاش ها و سرمایه گذاری صورت گرفته توسط بنیاد مستضعفان که نتیجه آن باعث آبادانی منطقه و افزایش ضریب اشتغال شده است قدردانی نمود.

همچنین معاونت محترم آب و خاک وزارت جهاد جناب آقای مهندس اکبری از عملکرد و کیفیت اجرای طرح های آبیاری و باغات فوق تشکر کرده و پروژه های اجرا شده را الگوی موثری در جهت رفع مشکلات کم آبی موجود در این منطقه محروم اتلاق نمودند.

همچنین در جلسه جمع بندی کمیسیون کشاورزی که با حضور استاندار و تمامی مدیران اجرایی استان برگزار گردید مجددا ریاست محترم کمیسیون و استاندار محترم از تلاش ها وسرمایه گذاری هدفمند صورت گرفته توسط بنیاد مستضعفان قدردانی نمودند و بر ادامه این روند در جهت رفع محرومیت منطقه تاکید کردند.

DSC09208

DSC09201

DSC09216

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *