بازدید معاون محترم وزیر جهاد کشاورزی از شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران
۱ اسفند

بازدید معاون محترم وزیر جهاد کشاورزی از شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران

به گزارش روابط عمومی شرکت، طی این بازدید که در تاریخ ۳۰/۱۱/۹۷  صورت گرفت، جناب مهندس کشاورز معاون محترم امور زراعت وزارت جهاد کشاورزی با همراهی مدیرعامل شرکت آقای مهندس سرحدی و سایر اعضاء هیئت مدیره شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران از واحدهای تحت پوشش بازدید نمودند.

در ابتدای بازدید مهندس سینا سرحدی مدیرعامل شرکت گزارشی از فعالیت های توسعه ای شرکت در زمینه بهره وری منابع آب با تغییر الگوی کاشت و توسعه باغات و همچنین آغاز بهره برداری از باغ گل محمدی شرکت ارائه نمودند.

آقای مهندس کشاورز ضمن بازدید از فعالیت های شرکت در زمینه تولید علوفه ارزان (خارشتر) درخواست ادامه فعالیت های ترویجی توسط شرکت در سطح ملی داشتند.

وی  با اشاره به اینکه باید تامین علوفه را بسیار جدی بگیریم، گفت: امید ما به کشاورزی بیش از حد است، لذا باید زنجیره تولید در کشاورزی را تقویت کنیم.

وی افزود: کشور ایران در خصوص تامین پروتئین و کالری به توفیقات خوبی رسیده است که خوشبختانه در حال حاضر شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران سهم موثری در این منطقه محروم را بر عهده دارد.

وی با بیان اینکه مشکل آب مهم ترین مشکل تولیدی در کشور است، عنوان کرد: امروز در شرایطی هستیم که باید برای مدیریت آب چندین نسخه قابل اجرا داشته باشیم. وی با تایید اقدامات شرکت در زمینه تغییر الگوی کاشت اعلام کرد این تغییر حداقل ۳۰ درصد در کاهش مصرف آب موثر است، اظهار داشت: تغییر سیستم آبیاری و ایجادکشاورزی حفاظتی نیز در راستای مدیریت آب موثر است.

در پایان معاون وزیر محترم جهاد کشاورزی ضمن مثبت ارزیابی کردن فعالیت های صورت گرفته  در جهت توسعه، ایجاد اشتغال پایدار و محرومیت زدایی از شرکت کشت و صنعت پیوند خاوران تقدیر و تشکر نمودند.


DSC00131

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *